(044) 339-99-94

(044) 285-46-69

(044) 280-43-44

"Комбінат Будіндустрії" - більше 60 років на ринку

Новини

Призначені для прокладки підземних трубопроводів, що транспортують самопливні побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону. Виготовляються за технологіею вертикального формування методом вібропресування на обладнанні фірми "Pedersshaab" (Данія). Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані подвійним циліндричним каркасом. ДСТУ Б В.2.5-63:2012

Залізобетонні елементи для каналізаційних мереж

При будівництві будь-яких об’єктів цивільного і промислового призначення однією з перших вирішується проблема водоспоживання і водовідведення з облаштуванням водопровідних і каналізаційних мереж.

Лотки залізобетонні та плити перекриття лотків залізобетонні

Лотки залізобетонні та плити перекриття лотків залізобетонні

(серія 3.006-2) “Збірні залізобетонні канали та тунелі із лоткових елементів”

Застосовуються для перекриття колодязів, що знаходиться в пішохідних зонах та зонах зелених насаджень, а також для перекриття септиків, вигрібних ям, приямків для встановлення побутової техніки (насосів, фільтрів), теплових камер і т.д.

Призначається для забезпечення прийому атмосферних стічних вод при влаштуванні каналізаційних мереж.

При будівництві водопровідних мереж та водопроводів застосовують колодязі зі збірного залізобетону.

Радiацiйний контроль є однiєю iз ланок дiючого в Українi контролю якостi будiвельної продукцiї, дотримання вимог до надiйностi будiвель та споруд пiд час експлуатацiї та вимог до iнженерних дослiджень в будiвництвi.